Centrum Informacji Turystycznej w Koninieplac kdkPlac WolnościPlac WolnościSłup romański i Kosciół Św. Bartłomiejabulwarytopcitspływ kajakowyPałac w Żychlinie
Dienstag, 11.12.2018r.
Name-Tag: Damazego, Waldemara, Artura
Szybki kontakt

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCHLokalna Organizacja Turystyczna „Marina” informuje Państwa, iż w związku z wejściem w życie 25.05.2018 r. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w odniesieniu do art. 13 wyżej wymienionego rozporządzenia przetwarzane są Państwa dane osobowe.
 
CEL PRZETWARZANIA DANYCH
Dane osobowe przetwarzane są w celu wysyłki newslettera.
 
PODSTAWA PRAWNA
Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a). Podanie danych jest dobrowolne ale stanowi warunek wysyłki newslettera. Niepodanie tych danych uniemożliwię jego wysyłkę.
 
DANE ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem Danych Osobowych jest Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” z siedzibą w Koninie (62-510) przy ul. Dworcowej 2. Aby skontaktować się z nam, wyślij wiadomość e-mail: biuro@lotmarina.pl lub zadzwoń pod numer telefonu 63 246 32 48.
 
OKRES PRZECHOWYWANIA
Dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody.
 
PRAWA OSÓB, KTÓRYCH DANE SĄ PRZETWARZANE
Przysługuje Państwu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia ograniczenia przetwarzania, wniesienie sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 
DALSI ODBIORCY DANYCH
Państwa dane nie będą ujawniane podmiotom trzecim.

HerbHerbHerbHerbHerb