Centrum Informacji Turystycznej w Koninieplac kdkPlac WolnościPlac WolnościSłup romański i Kosciół Św. Bartłomiejabulwarytopcitspływ kajakowyPałac w Żychlinie
Saturday, 15.12.2018r.
Name-day: Niny, Celiny, Krystiany
Szybki kontakt

Straszna Noc Filmożerców

Miejsce: Centrum Kultury i Sztuki Oskard w Koninie

Data/godz: 23 czerwca 2018 r. / godz. 20:30

Wstęp: Bilety: 22 zł

Organizator: Kino Oskard


„Dziedzictwo. Hereditary” i „Delirium” to horrory, które widzowie zobaczą podczas Strasznej Nocy Filmożerców 23 czerwca w kinie Oskard.

Straszną Noc Filmożerców rozpocznie premierowy film „DZIEDZICTWO. HEREDITARY”. Film okrzyknięto najstraszniejszym horrorem ostatnich lat!  
Każda rodzina ma swoje sekrety. Niektóre wiodą prosto do piekła. Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to, co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Zdarzenia przybierają tak tragiczny i potworny obrót, że jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo. Odkrycie tej prawdy nikomu nie przyniesie spokoju… Autorem fantastycznych zdjęć jest polski operator Paweł Pogorzelski.

Premierowo zaprezentuje Centrum Kultury i Sztuki Oskard  również film „DELIRIUM”, horror producentów hitów „UCIEKAJ!” i „NOC OCZYSZCZENIA”. Film można zobaczyć w Polsce tylko na specjalnych pokazach. Tom od dłuższego czasu cierpi na tajemnicze zaburzenia psychiczne. Po długiej i, jak się wydaje skutecznej terapii, opuszcza mury szpitala psychiatrycznego. Ma zamieszkać w posiadłości, którą odziedziczył po zmarłych rodzicach i nie może jej opuszczać przez 10 dni. Warunek wydaje się łatwy do spełnienia, aż do pierwszej nocy. Tom stanie się świadkiem wydarzeń, które każą mu wierzyć, że terapia się nie powiodła, a jego umysł znów go zawodzi. Woli nie brać pod uwagę drugiego wytłumaczenia: że to co widzi dzieje się naprawdę …

Na Straszną Noc Filmożerców zaprasza Centrum Kultury i Sztuki Oskard  już 23 czerwca o 20.30.
 
Bilet 22 zł do nabycia w kasie Oskardu i na stronie internetowej: www.ckis.konin.pl.

Noc Filmożerców

HerbHerbHerbHerbHerb