Centrum Informacji Turystycznej w Koninieplac kdkPlac WolnościPlac WolnościSłup romański i Kosciół Św. Bartłomiejabulwarytopcitspływ kajakowyPałac w Żychlinie
Środa, 19.12.2018r.
Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana
Szybki kontakt

Oxyal / Bubbles


Miejsce:
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie - Dom Kultury "Oskard"

Data/godz: 17 marca 2018 r. / godz. 20:00

Wstęp: Bilety 10 zł

Organizator: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie - Dom Kultury "Oskard"

Bubbles to grupa 5 facetów, którzy w pewnym momencie swoich długich muzycznych dróg połączyli siły i spróbowali grać nie to co muszą lecz to co i jak chcą. Cechą charakterystyczną Bubbles jest nowoczesność. Otwarte niskie stroje w połączeniu z ogromną dawką elektorniki sprawiają, że Bubbles na polskim rynku muzycznym są zdecydowanie tworem wyróżniającym się.

Muzycy przed założeniem Bubbles biorąc udział w wielu muzycznych projektach mieli okazję występować na jednej scenie z m.in. Kiss, Aerosmith, Scorpions, Macy Gray, występować na nowojorskim Broadwayu czy też na Przystanku Woodstock. Żaden jednak z muzyków nie podążał drogą popularnych w dzisiejszych czasach programów typu „talent show” co również w dzisiejszych czasach jest coraz rzadszym zjawiskiem.

W chwili obecnej zespół zakończył pracę nad materiałem, który wypełni debiutancki album zespołu.Jednak już teraz możemy usłyszeć co Bubbles mają do powiedzenia, ponieważ zespół wypuścił właśnie swojego pierwszego singla zatytułowanego „Jedenasty”. Za realizację nagrania odpowiada Adam Toczko, za produkcję teledysku dwie łodzkie renomowane firmy MonsterCam (Łukasz Glewicz) oraz SkyLevel. Montaż teledysku wykonał Wojciech Antonik.

Źródło: www.koncertomania.pl

Oxyal / BubblesHerbHerbHerbHerbHerb