Centrum Informacji Turystycznej w Koninieplac kdkPlac WolnościPlac WolnościSłup romański i Kosciół Św. Bartłomiejabulwarytopcitspływ kajakowyPałac w Żychlinie
Wtorek, 16.10.2018r.
Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Szybki kontakt

Ferie w Kinie za 5 zł


Cztery filmowe propozycje dla dzieci i młodzieży przygotowało w czasie ferii kino Oskard. 

Bilety na seanse kosztują 5 zł.
  • Najmłodsi widzowie w pierwszym tygodniu ferii zobaczą bajkę „Miś Bamse i córka wiedźmy”. To opowieść o niedźwiadku Bamse i przyjaciołach, którzy muszą powstrzymać chciwego Krezusa usiłującego wykraść skarb. 

  • Kolejny film to „Miłość pisana Barillem”. 12-letnia Marie, dobra uczennica i utalentowana wiolonczelistka ma pewien sekret - cierpi na nieuleczalną chorobę oczu. Rodzice zamierzają przenieść ją do szkoły dla niewidomych lecz Marie ma inne plany - zamierza zdać egzamin do prestiżowej szkoły muzycznej.

  • W drugim tygodniu zapraszamy na film „Traktorek Florek dodaje gazu”. To opowieść o sile przyjaźni, która potrafi być tak wielka, że jest się w stanie poświęcić dla kogoś własne życie.

  • Kolejna propozycja to film „Wicher. Dzikie konie”. Mika jest już znaną "zaklinaczką koni". Pewnego dnia wraz ze swoim ukochanym ogierem Wichrem wyruszają do hiszpańskiej Andaluzji - miejsca narodzin Wichra. Tam odkrywają tajemniczą i magiczną oazę.
 Ferie w Kinie za 5 złHerbHerbHerbHerbHerb