Centrum Informacji Turystycznej w Koninieplac kdkPlac WolnościPlac WolnościSłup romański i Kosciół Św. Bartłomiejabulwarytopcitspływ kajakowyPałac w Żychlinie
Sobota, 15.12.2018r.
Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany
Szybki kontakt

Dzieciaki w CENTRUM


Miejsce:
Koniński Dom Kultury

Data/godz: 28 stycznia 2018 r. / godz. 14:00

Wstęp: Bilety

Organizator: Koniński Dom Kultury


Pierwsze w nowym roku ,,Dzieciaki w Centrum’’ odbędą się 28 stycznia. To będzie odsłona karnawałowa projektu. Na początek zaprosimy dzieci i rodziców na film ,,Gnomy rozrabiają’’. Ta historia udowodni, że bohater tkwi w każdym z nas, trzeba go tylko obudzić! Jesteśmy pewni, że młodszym i starszym widzom spodoba się opowieść o dziewczynce Chloe, która przeprowadza się do nowego domu. W budynku znajduje kolekcję krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Pełna emocji i przygód opowieść rozpocznie się o godz. 14.00.

Po filmie dzieci wezmą udział w warsztatach filmowo-artystycznych. Tradycyjnie będą rozmowy o powstawaniu filmów, o roli aktorów, reżysera czy scenografów, ale też o tym jak należy zachowywać się w kinie. Wszystko będzie przeplatane zabawami i działaniami artystycznymi. Nie zabraknie też szalonych tańców. W końcu będzie to odsłona karnawałowa ,,Dzieciaków w Centrum’’. Warsztaty prowadzą dyplomowani instruktorzy.

W czasie, gdy dzieci będą się bawiły na warsztatach, rodzice spokojnie wrócą do kina, by obejrzeć dedykowany im film. Tym razem zaprosimy na polską komedię romantyczną ,,Podatek od miłości’’. Film opowiada o surowej inspektor Klarze, która ściga domniemanego oszusta podatkowego – Mariana. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów.

Warto przypomnieć, że Kino Centrum i Koniński Dom Kultury realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt organizujemy w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (z małymi wyjątkami).

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy będziemy prowadzili od 22 stycznia w Konińskim Domu Kultury, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci).  Warsztaty są płatne (10 zł).

Dzieciaki w Centrum

28 stycznia 2018, niedziela

Godz. 14.00 – film familijny ,,Gnomy rozrabiają’’

Godz. 15.45 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci

Godz. 15.45 – film dla rodziców ,,Podatek od miłości’’

Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł
Warsztaty: 10 zł (zapisy od 22 stycznia)

Źródło: www.kdk.konin.pl

Dzieciaki w CENTRUMHerbHerbHerbHerbHerb