Centrum Informacji Turystycznej w Koninieplac kdkPlac WolnościPlac WolnościSłup romański i Kosciół Św. Bartłomiejabulwarytopcitspływ kajakowyPałac w Żychlinie
Wtorek, 16.10.2018r.
Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Szybki kontakt

Ferie z Iskrą


Ferie z Iskrą to kurs nauki i doskonalenia pływania. Przeznaczony jest zarówno dla dzieci członków Klubu Iskra, dzieci, które biorą udział w zajęciach organizowanych przez klub Iskra (Szkółka Iskierki) jak i dla dzieci, które po raz pierwszy uczestniczą w naszych zajęciach. Dzieci starsze będą miały zajęcia codziennie przez pięć dni natomiast dzieci w wieku 3-5 lat mają 3 zajęcia w tygodniu. Kurs podzielony jest na dwie edycje – dopuszczamy możliwość zgłoszenia dziecka na obie edycje kursu – należy wtedy wysłać raz formularz zaznaczając odpowiednio opcje i dokonać opłaty za dwie edycje. Zajęcia będą odbywały się w godzinach popołudniowych. Zajęcia dla dzieci starszych trwają 55min., a dla maluchów 45 min. Zapisy i wpłaty do dnia 3 lutego.

  • Podział na grupy, miejsce zajęć oraz szczegółowy harmonogram godzinowy zostanie podany na stronie po skompletowaniu grup.
  • Liczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń i dokonania wpłaty – bez terminowej wpłaty zgłoszenie nie zostanie przyjęte.
  • W przypadku braku możliwości skompletowania wymaganej liczby dzieci w danej grupie nie zostanie ona utworzona – wpłacona opłata zostanie zwrócona.

Koordynator kursu:
Bartosz Zaparty
tel. 697 136 714

Organizacja zajęć podana jest w tabeli na stronie: www.iskrakonin.pl

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest do dnia 3 lutego:

– zapoznanie się z regulaminem prowadzenia zajęć nauki pływania Regulaminem Zajęć Pływackich,

– zgłoszenie dziecka przez „Formularz zapisów na dole strony,

– dokonanie wpłaty (45zł jedna edycja, 90zł dwie edycje) na konto klubu nr konta: 43 1600 1462 1030 5738 6000 0001. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, jego datę urodzenia oraz dopisek „Ferie z Iskrą 2018” – zgłoszenie bez wpłaty nie zostanie przyjęte.

Źródło: www.iskrakonin.pl

Ferie z Iskrą
Regulamin (83.88 Kb)
Ferie z IskrąHerbHerbHerbHerbHerb