Centrum Informacji Turystycznej w Koninieplac kdkPlac WolnościPlac WolnościSłup romański i Kosciół Św. Bartłomiejabulwarytopcitspływ kajakowyPałac w Żychlinie
Sobota, 15.12.2018r.
Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany
Szybki kontakt

„Dziewczyna we mgle”


Miejsce:
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie - Dom Kultury "Oskard"

Data/godz: 14 października 2018 r. / godz. 16:00

Wstęp: Bilety 10 zł

Organizator: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie - Dom Kultury "Oskard", Europa Cinemas, Art Cinema

14 października na całym kontynencie w kinach w 42 krajach odbędzie się Europejski Dzień Kina Artystycznego. W kinie Oskard widzowie zobaczą film na podstawie bestsellerowej powieści włoskiego mistrza kryminału - Donato Carrisi - „Dziewczyna we mgle”.

Europejski Dzień Kina Artystycznego ma udowodnić, że kina są żywymi publicznymi miejscami spotkań kulturowych i pełnią ważną funkcję społeczną. Organizatorami wydarzenia są Międzynarodowe Stowarzyszenie Kin Art-house'owych oraz Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych.

„Dziewczyna we mgle” to trzymający w napięciu thriller. W małej, odizolowanej od świata górskiej mieścinie, młoda dziewczyna wychodzi z domu do kościoła, ale nigdy tam nie dociera. Na miejscu zaginięcia pojawia się charyzmatyczny detektyw Vogel, znany z umiejętności manipulowania mediami. Kiedy poszukiwania nastolatki nie przynoszą rezultatów, kieruje swoje podejrzenia na nauczyciela literatury. W medialnej burzy wszyscy stają się podejrzanymi, a sprawa zaczyna przyjmować niespodziewany obrót. W rolach głównych: TONI SERVILLO (Wielkie piękno), ALESSO BONI (Turysta), JEAN RENO (Kod da Vinci).

Źródło: www.konin.pl

„Dziewczyna we mgle” (news)HerbHerbHerbHerbHerb