Centrum Informacji Turystycznej w Koninieplac kdkPlac WolnościPlac WolnościSłup romański i Kosciół Św. Bartłomiejabulwarytopcitspływ kajakowyPałac w Żychlinie
Sobota, 15.12.2018r.
Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany
Szybki kontakt

"Niewidzialna ręka"


Miejsce:
Skrzyżowanie ulic Dworcowej i Alei 1 Maja

Data/godz: 13 października 2018 r. / godz. 15:00

Wstęp: Wolny

Organizator: Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych w Koninie

Już wkrótce Konin będzie potrzebował pomocy na szlaku Niewidzialnej Ręki. W sobotnie popołudnie w mieście gwardia Niewidzialnej Ręki będzie wykonywać zadania w ten sposób, aby nie dać się zobaczyć. Śladem ich obecności będzie jedynie znak odbitej dłoni.

Stwórz zespół i trzymaj się zasad Niewidzialnej Ręki! 13 października przyjdź na placu przy byłym zegarze i zasil nasze szeregi.
Weź udział w zadaniach przygotowanych przez organizacje pozarządowe i zdobywaj punkty, które mogą zapewnić Ci wygraną atrakcyjnych nagród!

„Niewidzialna ręka to także Ty”

PLAN GRY O KONIN

Rozpoczęcie gry:
13.10.2018 (sobota), godz. 15:00 -> uczestnicy gromadzą się na placu przy byłym zegarze (skrzyżowanie ulic Dworcowej i Alei 1 Maja), żeby poznać zasady gry i odebrać pakiety startowe.

Godzina 15:30 ->  uczestnicy w swoich zespołach ruszają w miasto. Ich zadaniem będzie dotarcie do jak największej liczby organizacji pozarządowych i wykonanie przygotowanych przez nich zadań. Uczestnicy mają na wykonanie zadania 1,5 godziny. Za każde zadanie zespół otrzymuje punkty, dzięki którym ma możliwość wygrać grę i zgarnąć nagrody. Nie wykluczone są jednak dodatkowe wyzwania na drodze!

Zakończenie gry:
Godzina 17:00 -> uczestnicy gromadzą się w punkcie startu, zostaną wyłonieni zwycięzcy i wręczone będą nagrody najbardziej walecznym zespołom.

ZASADY UCZESTNICTWA

Każdy zespół powinien składać się z 2-4 osób.

Zespoły należy rejestrować do północy 12 października, używając formularza dostępnego pod adresem: http://centrum.konin.pl/gra/

Scenariusz gry inspirowany jest programem telewizyjnym “Niewidzialna ręka”.

Źródło: Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych w KoninieHerbHerbHerbHerbHerb