Centrum Informacji Turystycznej w Koninieplac kdkPlac WolnościPlac WolnościSłup romański i Kosciół Św. Bartłomiejabulwarytopcitspływ kajakowyPałac w Żychlinie
Wtorek, 11.12.2018r.
Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

Wakepark

Wakepark Ślesin
Półwiosek Stary 30B
62-561 Ślesin
tel. 666 553 666
www.wakeparkslesin.pl

Pośród kilkunastu wyciągów wakeboardingowych w Polsce tylko w tym parku sportów wodnych przebiega on równolegle do brzegu i jest wyposażony w system zdalnego sterowania. Ma to niebagatelne znaczenie ponieważ Instruktor może bezpośrednio udzielać wskazówek uczącemu się i na bieżąco dostosować prędkość do jego umiejętności. Nauka jest więc szybsza i o wiele przyjemniejsza. Dodatkowo Wakepark Ślesin posiada sztuczne oświetlenie (zabawa może trwać również po zachodzie słońca).

Typ wyciągu: SESITEC 2.0
Długość wyciągu: 200m
Przeszkody:
- Spine Kicker SHAPE,
- Box 22m,
- Kicker 60cm do nauki.

Wakeboard - jest sportem ekstremalnym, popularnym na całym świecie, można go uprawiać za motorówką lub za wyciągiem. Każdy, kto lubi spędzać z rodziną czas nad wodą powinien spróbować zabawy z deską ponieważ wakeboarding jest sportem bardzo łatwym do nauki. Jest magiczny i wciągający, to sport dla wszystkich w każdym wieku. Zabawę można zacząć już od 5 roku życia. Daje dużo frajdy i satysfakcji, jest wspaniałym sposobem na spędzenie w aktywny sposób wolnego czasu. Jeżeli raz spróbujesz i ci się spodoba to nie ma powrotu.

Źródło: www.wakeparkslesin.pl

Wakepark ŚlesinHerbHerbHerbHerbHerb