wysoki kontrast
PLENDE
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
konin
Strona głównaWydarzenia"Konin by się uśmiał!"

"Konin by się uśmiał!"

15.11.2019
Daty
22.11.2019 godz: 15:00 do 16:00
"Konin by się uśmiał!"
                         „Konin by się uśmiał!” …czyli stwórz mema i podziel się nim z nami!

Jesień w pełni, szaro buro i ponuro. Zatem aby rozpromienić ten smętny, chłodny czas, Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA organizuje konkurs w ramach projektu „naLOT naGRÓD - czyli wygrywaj z LOT MARINA”, dzięki któremu będziecie mogli wykazać się kreatywnością, wygrać nagrodę i przy okazji rozgrzać się od śmiechu!

Już od poniedziałku (18.11) do piątku (22.11) br. przez pięć dni na fanpage’u stowarzyszenia w serwisie Facebook www.facebook.com/lotmarina/ będziecie mogli zawalczyć o jedną z pięciu przewidywanych nagród!

Co trzeba zrobić aby wygrać?! Pod  postem ze zdjęciem konkursowym  na stronie  www.facebook.com/lotmarina należy umieścić komentarz zawierający zabawny tekst do mema (zdjęcia przez nas udostępnionego), odnoszący się do regionu konińskiego lub komentarz ze zdjęciem konkursowym z uzupełnioną chmurką tekstową (pole tekstowe do mema).

Tekst do Mema nie może naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych. Musi być zabawny, kulturalny i odnosić się do regionu konińskiego.

Każdy uczestnik w jednej rozgrywce konkursowej może wysłać swojego mema tylko raz, ale za to może brać udział w dalszych rozgrywkach, o ile już nie zdobył nagrody w poprzednich. Podczas konkursu codziennie zostanie wyłoniony  zwycięzca, łącznie podczas trwania konkursu będzie pięcioro  laureatów, którym przyznane zostaną nagrody, a ogłoszenie wyników odbędzie się codziennie po godzinie 15:00 , na tablicy LOT MARINA w serwisie Facebook.

Celem konkursu jest promocja walorów Konina i regionu konińskiego oraz Wielkiej Pętli Wielkopolski.

Zwycięzcy otrzymają:
  • za I miejsce I dnia – Bilet do kina na dowolny seans filmowy do Kina Centrum (miesiąc na realizację), długopis z funkcją rysika do smartfona, materiałowa torba,
  • za I miejsce II dnia-  Bilet do kina na dowolny seans filmowy do Kina Centrum (miesiąc na realizację) długopis z funkcją rysika do smartfona, materiałowa torba,
  • za I miejsce III dnia - Bilet do kina na dowolny seans filmowy do Kina Centrum (miesiąc na realizację), długopis z funkcją rysika do smartfona, materiałowa torba,
  • za I miejsce IV dnia - Bilet do kina na dowolny seans filmowy do Kina Centrum (miesiąc na realizację), długopis z funkcją rysika do smartfona, materiałowa torba,
  • za I miejsce V dnia- Bilet do kina na dowolny seans filmowy do Kina Centrum (miesiąc na realizację), długopis z funkcją rysika do smartfona, materiałowa torba.

Partnerem konkursu jest: KONIŃSKI DOM KULTURY