wysoki kontrast
PLENDE
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
konin
Strona głównaAtrakcjeStrefa spadochronowa Sky Camp

Strefa spadochronowa Sky Camp

Lotnicza 3
62-530 Kazimierz Biskupi
Strefa spadochronowa Sky Camp, to miejsce, gdzie można spełnić odwieczne marzenie o lataniu. Prawdziwa dawka adrenaliny, ogromne doświadczenie instruktorskie i zapewnione bezpieczeństwo, to gwarancje świetnej zabawy i wspomnień do końca życia! Skoki w tandemie, to atrakcja dla każdego, kto chce od życia czegoś więcej i szuka niesamowitych wrażeń, wspaniałych widoków i spełnienia marzeń. Skoki odbywają się z gwarantowanej wysokości 4000 metrów, w dół leci się 200 km/h przez prawie minutę, a następnie po otwarciu spadochronu, jeszcze około 5-6 minut lecimy na otwartym spadochronie. Tandem pilot przekazuje sterówki, aby móc samodzielnie pilotować spadochron i przejmuje je przed lądowaniem, aby wszystko przebiegło prawidłowo i bezpiecznie aż do zetknięcia z ziemią. Na koniec każdy śmiałek otrzymuje pamiątkowy certyfikat wykonania skoku spadochronowego z 4000 metrów!
Skoki tandemowe to jednak nie wszystko. Sky Camp szkoli również skoczków samodzielnych metodą AFF. To najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny sposób uczenia się swobodnego spadania. Instruktorzy z tysiącami skoków na koncie asystują w każdym takim skoku i pokazują, jak przejąć kontrolę nad swobodnym spadaniem. Po otwarciu spadochronu przekazują przez radio instrukcje, jak znaleźć lotnisko i bezpiecznie wylądować. Już po kilku takich skokach można skakać samodzielnie!
 
Na strefie spadochronowej Sky Camp operuje 17-osobowy turbinowy samolot PAC 750 XL. Wyprodukowany został w 2016 roku, więc jest to w zasadzie nowa maszyna, która świetnie sprawdza się w wywożeniu skoczków na górę. Charakterystyczne kolorowe malowanie stworzył znany artysta i fotograf - Kuba Konwent. Samolot został specjalnie przystosowany do skoków spadochronowych i posiada wszelkie europejskie i polskie certyfikaty niezbędne do wykonywania operacji spadochronowych. 
 
Sky Camp działa w Kazimierzu Biskupim od 2014 roku, gdzie przeniósł się z podpoznańskiego lotniska w Bednarach. Jest to kontynuacja działalności szkoły spadochronowej Aff.com.pl, która działa nieprzerwanie od 2001 roku i jest pierwszą w Polsce certyfikowaną szkołą, która uczyła metodą AFF. Od lat angażuje się w działalność charytatywną, m.in. poprzez organizację takich akcji jak 4F48 (48 skoków w 1 dzień), czy Projekt100, w którym Tomasz Kozłowski skoczył 100 razy dziennie, dzięki czemu udało się zebrać środki na 100 specjalistycznych wózków dla dzieci z niepełnosprawnościami. 
 
Instagram: https://instagram.com/skycamp_dz
Vimeo: https://vimeo.com/skycamp
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIXLVX7McSBepnCu1oC5VuQ
GALERIA
Strefa spadochronowa Sky CampStrefa spadochronowa Sky CampStrefa spadochronowa Sky CampStrefa spadochronowa Sky Camp
MAPA