wysoki kontrast
PLENDE
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
konin
Strona głównaWydarzeniaUrodzinowy Koncert Gospelowy

Urodzinowy Koncert Gospelowy

28.10.2019
Daty
24.11.2019 godz: 17:00
Urodzinowy Koncert Gospelowy
Miejsce: Koniński Dom Kultury

Data/godz: 24 listopada 2019 r. / godz.17:00

Wstęp: Bilety 20 zł
 

Tej jesieni rozpoczęli swój siedemnasty sezon artystyczny. Z niesłabnącą pasją i entuzjazmem propagują muzykę gospel w mieście i regionie. Ich logo rozpoznawalne jest wśród miłośników tego gatunku w całym kraju. Wydarzenia muzyczne, które tworzą cieszą się od lat niesłabnącą popularnością.

KONIN GOSPEL CHOIR to grupa wyjątkowych ludzi, którzy wspólnie muzykując dzielą się radością, energią i pięknem chrześcijańskich wartości. 24 listopada świętować będą kolejne urodziny.

Na 16. Koncert Urodzinowy do Konińskiego Domu Kultury zaprasza sprawujące opiekę nad chórem Wielkopolskie Stowarzyszenie Gospel. Projekt współfinansowany jest ze środków finansowych Miasta Konina.

Chórzyści wystąpią z towarzyszeniem znakomitych muzyków tworzących śląską grupę HOLY NOIZ, z którą współpracują już od 10 lat.

Koniński chór przyzwyczaił nas do tradycji celebrowania swoich koncertów w towarzystwie wybitnych artystów. Wspomnijmy choćby: Grażynę Łobaszewską, Kayah, Natalię Kukulską, Mietka Szcześniaka, Kubę Badacha, Piotra Cugowskiego...

Gościem tegorocznej edycji będzie młody, niezwykle utalentowany wokalista, pianista, autor muzyki i tekstów KRZYSZTOF IWANECZKO - absolwent wydziału jazzu Akademii Muzycznej w Bydgoszczy śmiało zaznaczający swoją obecność na polskiej scenie muzycznej po zwycięstwie w VI edycji The Voice of Poland w 2015 r. W styczniu tego roku ukazał się jego debiutancki album „Jestem”.

(do nabycia w kasach KDK)

Źródło: www.konin.pl