wysoki kontrast
PLENDE
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
konin
Strona głównaWydarzeniaKabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów

30.09.2019
Daty
10.11.2019 godz: 17:00
Kabaret Młodych Panów
Miejsce: Koniński Dom Kultury

Data/godz: 10 listopada 2019 r. / godz.17:00 i 20:00

Wstęp: Bilety 75 zł i 95 zł

 

Absolutna premiera najnowszego programu Kabaretu Młodych Panów! Koniński Dom Kultury i Adria Art zapraszają do Konińskiego Domu Kultury 10 listopada 2019.


Nowe pomysły, nowe skecze, nowi bohaterowie i nowe żarty! A oprócz tego? Powrót znajomych twarzy i ich dalsze perypetie! Nie zabraknie też śląskich akcentów!

,,To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień. "To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud ,,nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.  Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają. Świetny program i fantastyczna zabawa.

Źródło: kdk.konin.pl