wysoki kontrast
PLENDE
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
konin
Strona głównaWydarzeniaKonin Miasto Kobiet

Konin Miasto Kobiet

28.01.2019
Daty
8.03.2019 godz: 10:00
9.03.2019 godz: 10:00
10.03.2019 godz: 10:00
Konin Miasto Kobiet
Miejsce: Konin

Data/godz: 1-10 marca 2019 r.

Wstęp: Wejściówki, bilety


Koncerty, spektakle, filmy, spotkania i warsztaty – blisko 100 propozycji w ciągu 10 dni. Już po raz jedenasty Centrum Kultury i Sztuki w Koninie wraz z ponad 50 partnerami zaprasza do udziału w niezwykle rozbudowanym i atrakcyjnym projekcie „Konin Miasto Kobiet”. Jego program pozwoli wszystkim paniom oderwać się od codzienności i cieszyć swą kobiecością.

Jeden dzień celebracji Święta Kobiet, nawet w międzynarodowym wymiarze, to stanowczo za mało, by wyeksponować to, co w płci pięknej najważniejsze i najpiękniejsze. CKiS w Koninie już od ponad dekady w ramach „Miasta Kobiet” tworzy bogaty program wydarzeń artystycznych, którego bohaterkami i kreatorkami są fascynujące kobiety oraz umożliwia wszystkim paniom przez dziesięć dni skupienie na rozwoju mentalnym i fizycznym oraz nietuzinkowej rozrywce.

Z tej okazji do Konina przyjedzie m.in. znakomity spektakl muzyczny CHÓR CZAROWNIC przygotowany przez Ewę Łowżył (10 marca) oraz muzyczne odkrycie ROSALIE, autorka nuconego w całej Polsce przeboju „Więcej” (8 marca), a także FLARE – zaskakujący, jak zwykle, wielostylowy projekt muzyczny Marka Lubnera (8 marca). W Kinie Oskard Kameralnie zobaczyć można film „Kobieta idzie na wojnę”.

Zaprezentowane zostaną literackie portrety wyjątkowych kobiet związanych z naszym regionem oraz przedstawione zostaną te, które obecnie z pasją kształtują nie tylko konińską rzeczywistość. Zaprezentowana zostanie również dobra fotografia, urokliwe malarstwo i zachwycające rękodzieło. Program to efekt dogłębnego researchu w zakresie sztuki, biznesu, psychologii, lifestyle’u i kosmetologii. Stworzony został plan wydarzeń adresowany do kobiet wszystkich generacji wypełniający noce i dnie oraz aktywizujący umysł, ducha i ciało.

Repertuar jest tak bogaty, że warto pilnie studiować zarówno jego wyodrębnione kategorie (Przystanek Kultura, Postaw na Rozwój, Bądź w Formie, Żyj Kolorowo, Kieruj Się Smakiem i Daj Się Rozpieszczać), jak i program poszczególnych dni publikowany na stronie www.koninmiastokobiet.pl.

Wiosnę przywitamy w dobrej formie z klubami fitness i nie tylko. Zdrowy styl życia nie wychodzi z mody. Tańcz, biegaj, trenuj! Wybierz to co sprawi ci przyjemność i ułatwi utrzymanie formy. Przetestuj  propozycje w mieście kobiet i wybierz coś dla siebie. Bądź w formie.

Konin Miasto Kobiet to również okazja, by nasycić zmysły i ciało. Konińskie restauracje zadbały o rabaty i promocje na dania z menu. Kieruj się smakiem!

I pamiętaj Żyj kolorowo. W tym roku w programie Babski targ konińskich mam i Dzień Kobiet w Wityngu oraz Pod Platanem.

Koordynatorem projektu jest CKiS-DK Oskard. Honorowym patronatem objęli go prezydent Konina i lokalne media.

Źródło: www.konin.pl