wysoki kontrast
PLENDE
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
konin
Strona głównaWydarzeniaKonin Miasto Kobiet

Konin Miasto Kobiet

22.02.2021
Daty
5.03.2021 godz: 09:00
6.03.2021 godz: 09:00
7.03.2021 godz: 09:00
8.03.2021 godz: 09:00
9.03.2021 godz: 09:00
10.03.2021 godz: 09:00
11.03.2021 godz: 09:00
12.03.2021 godz: 09:00
13.03.2021 godz: 09:00
Konin Miasto Kobiet
Miejsce: Konin

Data/godz: 5 - 13 marca 2021 r. 

Wstęp:
 
Kobiecy świat – bądźmy razem w Mieście Kobiet
 
Zbliża się najbardziej kobiece wydarzenie w naszym mieście! CKiS w Koninie wraz z 30 partnerami zaprasza do udziału w 13. edycji projektu Konin Miasto Kobiet, który odbywać się będzie od 5 do 13 marca 2021 r. Przygotowaliśmy blisko 60 propozycji w 4 różnych kategoriach: Przystanek kultura, Zadbaj o rozwój, Bądź w formie i Daj się rozpieszczać.
 
Mamy nadzieję, że trzynastka okaże się szczęśliwa i że dostarczymy Wam radości, inspiracji i wspaniałych kulturalnych doznań w tym trudnym dla wszystkich czasie. Z powodu pandemii Konin Miasto Kobiet odbywać się będzie w formule hybrydowej. Jeśli tylko będzie to możliwe, wydarzenia zorganizowane zostaną w tradycyjnej formule, jeśli warunki na to nie pozwolą, przeniesiemy je do sieci. 
 
W tym roku na Przystanku kultura czekają wystawy, koncerty, seanse filmowe, autorskie spotkania i ciekawa lektura. Marząc o lepszych czasach, polecamy muzyczny projekt ORGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Usłyszymy także uczniów Szkoły Wokalno-Aktorskiej FAMA w repertuarze Maryli Rodowicz pt. „Kobieta – piekło i raj”.
 
W Galerii CKiS Wieża Ciśnień zobaczymy wystawę malarstwa Izabeli Kostiukow „Lśnienie” a w CKiS przy ul. Okólnej fotografie Madam Miko „Amputation”. Udostępnione zostaną także wystawy wirtualne m.in. KOBIETY AKADEMII Fundacji Podaj Dalej czy KOBIETY W LITERATURZE – wystawa zaproponowana przez CDN PBP. 
 
W Kobiecym Kinie Konesera w odnowionym wnętrzu Kina Oskard będzie można zobaczyć film „Helmut Newton. Piękno i bestia” o autorze kultowych, przesiąkniętych erotyzmem kobiecych aktów. A już 8 marca w Dzień Kobiet zaprosimy na Ladies Night z „Obiecującą. Młodą. Kobietą”, która na swoim koncie ma 4 nominacje do Złotych Globów 2021.
 
W Mieście Kobiet rozwijamy też pasje i zainteresowania, inwestujemy w siebie. A wszystko za sprawą wykładów, treningów i spotkań z barwnymi osobowościami. W kategorii Postaw na rozwój nie zabraknie warsztatów uJAwnianie siebie! Ósma edycja warsztatów to 3 spotkania online. Pozostając w domowym zaciszu, możesz dołączyć do kameralnej grupy i doświadczyć wspólnej pracy w zupełnie nowej jakości. Zadbaj o siebie w możliwie dostępny sposób: stwórz własną tarczę antykryzysową, rozpraw się z wewnętrznymi wrogami, naucz się samowspółczucia i przygotuj się do wiosennego przebudzenia.
 
Ze wspaniałymi kobietami spotkacie się również w ramach cyklu Kobiety z pasją, który współtworzy Anna Pilarska – redaktor naczelna portalu LM.pl. Od kilku lat na spotkania w miłej atmosferze, zapraszane są kobiety związane z Koninem i regionem. Również w tegorocznej edycji pojawią się ciekawe bohaterki, aby opowiedzieć o sobie i swoich pasjach.
 
Nie zabraknie w tegorocznej edycji porad związanych ze zdrowym stylem życia i budowaniem dobrej kondycji. Zapewnią to salony piękności, które proponują m.in. zabiegi, masaże i warsztaty. Warto również sprawdzić swoje możliwości i stawić czoła sportowym wyzwaniom. Po prostu Bądź w formie i Daj się rozpieszczać.
 
Szczegółowy program znaleźć można na stronie www.koninmiastokobiet.pl
Warto zaglądać również na profile na Facebooku facebook.com/kmk.konin oraz Instagramie koninmiastokobiet
 
Bądźmy razem, oderwijmy się od codzienności i wspólnie świętujmy w Mieście Kobiet.

 
Harmonogram:
 

5 marca  
 
6 marca  
7 marca  
 
8 marca  
 
9 marca  
 
10 marca  
 
11 marca  
 
12 marca  
 
 
13 marca