wysoki kontrast
PLENDE
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
konin
Strona głównaWydarzeniaKonkurs "W BARWACH JESIENI"

Konkurs "W BARWACH JESIENI"

9.10.2020
Konkurs "W BARWACH JESIENI"
 
"W BARWACH JESIENI”
 
Jesienna aura sprzyja Nam, więc konkurs ogłaszamy Wam. Przez Was zdjęcia zrobione „O barwach jesieni” w regionie. Aura ta kolorami zachęca, więc do działania nakręca. Czekamy na prace Wasze koniecznie I nagrodzimy serdecznie.

 Już w najbliższy poniedziałek (12 października), rusza kolejny konkurs z cyklu „naLOT naGRÓD”. Tym razem, w ramach konkursu pn. „W BARWACH JESIENI”. Celem konkursu jest ukazanie piękna regionu konińskiego w jesiennych kolorach (ciekawe miejsca, zabytki, obiekty, piękno przyrody).

Konkurs polega na z wykonaniu zdjęć atrakcji turystycznej, zabytku czy znanego miejsca z miasta Konina lub powiatu konińskiego. Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie 5 zdjęć.
Opisane fotografie konkursowe (co przedstawia zdjęcie i kto je wykonał) można wysłać na maila
kontakt@turystyka.konin.pl , dostarczyć wydrukowane lub wywołane do biura Centrum Informacji Turystycznej w Koninie przy ul. Dworcowej 2, przesłać w wiadomości prywatnej w serwisie Facebook lub umieścić w komentarzu pod postami dotyczącymi konkursu. Zgłaszane prace muszą być autorstwa uczestników konkursu.

Nagrodzony zostanie jeden zwycięzca, którego fotografia zdobędzie uznanie jury, kierującego się następującymi kryteriami: zgodność z przedmiotem konkursu, wartość artystyczna wykonanej pracy, a także oryginalny pomysł. Laureat konkursu „W BARWACH JESIENI” będzie mógł odebrać nagrodę w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA przy ulicy Dworcowej 2.

Sponsorzy:
    

Nagrody do zdobycia konkursie  „W barwach jesieni”:
Zaproszenie do restauracji hotelu Stara Gorzelnia o wartości 200 zł, voucher o wartości 50 zł do restauracji PEPE NERO, niespodzianka od Parku Makiet Mikroskala oraz torba gadżetów od LOT MARINA.
 
Na zgłoszenia w ramach konkursu „ W BARWACH JESIENI” Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA czeka od 12 do 23 października 2020 r. do godziny 15:00. Ogłoszenie wyników odbędzie się na fanpage’u LOT MARINA 23 października 2020 r.
 
Szczegóły: www.facebook.com/lotmarina, www.turystyka.konin.pl lub www.lotmarina.pl