wysoki kontrast
PLENDE
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
konin
Strona głównaWydarzeniaOd LOT MARINA dla Kobiet

Od LOT MARINA dla Kobiet

19.02.2021
Od LOT MARINA dla Kobiet
„Konin Miastem Kobiet”
 
Pierwszy Dzień Kobiet obchodzony był w 1909 roku, ustanowiony przez Socjalistyczną Partię Ameryki po zamieszkach i strajkach o prawa kobiet w Nowym Jorku. Obecnie jest to międzynarodowe święto, które upamiętnia siłę, odwagę i aspiracje kobiet.

 Z tej okazji Lokalna Organizacja Turystyczna „MARINA” postanowiła zorganizować konkurs, który rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, tj. 22  lutego  na fanpage’u Stowarzyszenia w serwisie Facebook, w ramach projektu „naLOT naGRÓD”.
W ramach konkursu pn. „Konin Miastem Kobiet”, organizator zachęca mieszkańców regionu konińskiego, by dali upust swojej kreatywności.

Konkurs polega na przedstawieniu postaci ciekawej i znanej kobiety z regionu konińskiego i napisaniu dlaczego, to właśnie ją wybraliście.
Stefania Esse, Zofia Urbanowska, Melania Bronikowska, a może Pani Dyrektor, czy też Pani Sołtys? A może inspiracją dla Was jest współczesna znana kobieta z regionu konińskiego, której historię warto przybliżyć i która może być przykładem dla innych?

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zamieścić komentarz z tekstem konkursowym  pod postem konkursowym na tablicy fanpagu Lokalnej Organizacji Turystycznej „MARINA” w serwisie Facebook. Konkurs rozpoczyna się 22 lutego 2021 r. o godz. 10:00 i kończy się 5 marca 2021 r. godz. 13:00.  Jedna osoba może napisać tylko jeden komentarz konkursowy.

Jury wyłoni zwycięzcę, który w ich ocenie przedstawi najbardziej intersujące uzasadnienie wyboru postaci kobiecej.
Do wygrania :
  • Dwa bilety na seans filmowy do kina OSKARD
  • Zestaw naturalnych, lawendowych produktów od Lawendy Lichańskiej
  • Niezwykły masaż niespodzianka w Salonie Masażu Paradise
W ramach konkursu przyznana zostanie nagroda, którą po ogłoszeniu wyników na tablicy LOT „Marina” w serwisie Facebook, będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „MARINA”  przy ulicy Dworcowej 2.
 

Konkurs  wspierają: