wysoki kontrast
PLENDE
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
konin
Strona głównaWydarzeniaWieczór kabaretowy

Wieczór kabaretowy

24.01.2019
Daty
7.04.2019 godz: 17:00
Wieczór kabaretowy
Miejsce: Koniński Dom Kultury

Data/godz: 7 kwietnia 2019 r. / godz. 17:00

Wstęp: Bilety 65 zł


Andrzej Poniedzielski – satyryk, wokalista, muzyk i aktor wystąpi 7 kwietnia 2019 roku w sali Konińskiego Domu Kultury. To będzie wieczór kabaretowy z NOWYM programem, NOWYMI piosenkami, ale BEZ ZMIANY poczucia humoru artysty.

Mówią też o nim: poeta, chociaż on sam bardzo protestuje, „Ponieważ nawet jeśli, to jestem co najwyżej poetą użytkowym, czyli jak pies myśliwski niepraktykujący” („Gazeta Wyborcza. Magazyn Łódź” z 15 grudnia 2017). Pewnie dlatego szukając uniwersalnej definicji szczęścia powołuje się na 3,5-letnią wnuczkę, która składając mu życzenia z okazji Dnia Dziadka powiedziała: „Życzę ci, żebyś miał jakoś albo coś tam”. Pytany przez dziennikarkę, co go śmieszy, powołuje się z kolei na Wojciecha Manna, uosobienie spokojnego, inteligentnego, wysublimowanego żartu: „Tak naprawdę to najserdeczniej się śmieję, jak zobaczę, że ktoś się przewraca… (bo to oznacza), że komuś się nie udało, a nam się dopiero nie uda”. 

Andrzej Poniedzielski zaprezentuje koninianom swój najnowszy program kabaretowy pełen inteligentnego humoru, satyry i piosenki. Spotkanie artysty z publicznością rozpocznie się 7 kwietnia o godz. 17:00.

Źródło: www.konin.pl