wysoki kontrast
PLENDE
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
konin
Strona głównaNoclegiHotel ATUT ****

Hotel ATUT ****

ul. Toruńska 27
62-563 Licheń Stary
Hotel Atut znajdujący się w Licheniu Starym to nowoczesne centrum konferencyjne dysponujące 8-mioma salami mogącymi pomieścić nawet 600 osób. Nasze sale konferencyjne wyposażone są w niezbędny sprzęt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. To doskonałe miejsce, w którym można zorganizować sympozja, kursy, szkolenia oraz imprezy integracyjne. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom firm zapewniając kompleksową obsługę organizowanych imprez.

Do dyspozycji naszych Gości są 123 pokoje, 2 apartamenty oraz ponad 170 miejsc parkingowych.

4-hektarowy teren przyległy do hotelu jest doskonałym miejscem do zorganizowania imprez okolicznościowych czy pikników. Do dyspozycji jest również chata grillowa mogąca pomieścić 150 osób, hala namiotowa o powierzchni 525 m2 czy też mniejsze namioty na bardziej kameralne imprezy.

Jezioro Licheńskie i okolice to jedne z najpiękniejszych terenów w Wielkopolsce. Należy ono do najcieplejszych zbiorników w Polsce. Specjalnie przygotowana dla naszych Gości polana z pomostem i widokiem na malownicze jezioro jest również pięknym miejscem na zabawy integracyjne czy pikniki.

Dla osób szukających relaksu, aktywnego wypoczynku, regeneracji i rozrywki Hotel Atut**** zaprasza do kompleksu Atut Med&SPA na który składa się basen, strefa saun, tężnia, siłownia i fitness oraz gabinety SPA.

Serdecznie zapraszamy!
GALERIA
Hotel ATUT ****Hotel ATUT ****Hotel ATUT ****Hotel ATUT ****Hotel ATUT ****Hotel ATUT ****
MAPA