wysoki kontrast
PLENDE
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
konin
Strona głównaKulinariaRestauracja / Przystań Marina Gaj

Restauracja / Przystań Marina Gaj

Przemysłowa 186
62-500 Konin
 
Restauracja, Przystań i Camper Park Marina Gaj, to obiekt położony w zachodniej części Jeziora Pątnowskiego.
Jadąc w kierunku północnej części Konina na Bydgoszcz drogą krajową 25, patrząc na mapę Polski pomiędzy Jeziorem Gosławskim a Licheńskim.
Do zaoferowania Naszym Gościom mamy przestrzenną, klimatyzowaną salę restauracyjną urządzoną w nowoczesnym stylu, przyjazną rowerzystom, osobom niepełnosprawnym motorowodniakom, karawaningowcom oraz zwierzętom.
Nowoczesny wystrój wnętrz, subtelna gra świateł, łagodna muzyka, zieleń oraz widok praktycznie z każdego miejsca na jezioro stwarzają doskonałą atmosferę nie tylko do spotkań towarzyskich, ale także biznesowych.
Naszym gościom oferujemy kuchnię europejską, serwujemy pyszne dania, w tym poliki wołowe,klasyczny schabowy z kością, tatar wołowy, ale również niepowtarzalną zupę rybną, lokalnego suma z pieca, mule, czy słynne krewetki z chorizo. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.
Nasz bar w swojej ofercie posiada brazylijską kawę, wyselekcjonowane smaki herbat z całego świata, szeroki wybór win, whisky, piw rzemieślniczych oraz sezonowych koktajli.
Oprócz miejsc wewnątrz, posiadamy także dwa obszerne tarasy, z czego jeden jest praktycznie w wodzie, co sprawia, że jest idealnym miejscem na relaks, słoneczną kąpiel czy konsumpcję pod gołym niebem.
Nasza Przystań składa się z pomostów pływających z dostępem do prądu i wody. Pozwala nam to gościć również fanów spędzania czasu na łodziach i skuterach wodnych.
Nasze miejsca dla Kamperów wyposażone są w słupki dystrybucyjne z dostępem do prądu, wody oraz z odpływem wody szarej.
Dla rodzin z dziećmi oraz miłośników aktywnego wypoczynku mamy plac zabaw i boisko do plażowej piłki siatkowej.
 
  • Restauracja przyjazna rowerzystom
  • Restauracja przyjazna żeglarzom / motorowodniakom
  • Profesjonalna Marina
  • Restauracja dostosowana dla niepełnosprawnych
  • Restauracja przyjazna dla Rodzin z Dziećmi
  • Plac zabaw / teren rekreacji i wypoczynku
  • Parking monitorowany dla 40 aut
Co kryje karta menu ?
Wysokiej jakości mięsa, dania z kaczki, dziczyzny, potrawy z ryb, makaronów i dania wegańskie. Nie brakuje również smaków śródziemnomorskich, a wspaniałe desery zachwycają każde podniebienie.
Restauracja Marina Gaj w harmonijny sposób łączy tradycyjną kuchnię z nowoczesnością. Bazujemy na sprawdzonych, lokalnych produktach i technologii sous-vide. Pragniemy, aby każda podróż kulinarna dostarczała naszym Gościom zarówno rozkosz dla podniebienia, jak i wartości odżywcze.
 
Elegancka oprawa / Bogactwo smaku / Regionalna jakość
– RESTAURACJA MARINA GAJ - zaprasza do kulinarnych podróży
GALERIA
Restauracja / Przystań Marina GajRestauracja / Przystań Marina GajRestauracja / Przystań Marina GajRestauracja / Przystań Marina GajRestauracja / Przystań Marina GajRestauracja / Przystań Marina GajRestauracja / Przystań Marina GajRestauracja / Przystań Marina Gaj
MAPA