wysoki kontrast
PLENDE
ATTRACTIONS
ACCOMMODATION
CULINARY
CONTACT
ATTRACTIONS
ACCOMMODATION
CULINARY
CONTACT
konin
Main siteCulinaryDietary catering Kulinarnie Fit

Dietary catering Kulinarnie Fit

Żeromskiego 11
62-530 Posada
Kulinarnie Fit powstało z chęci wnoszenia pozytywnej zmiany w życie. Jesteśmy cateringiem dietetycznym z misją. Z własnego doświadczenia wiemy, że lekkie, zdrowe, dobrej jakości jedzenie poprawia komfort życia, dodaje energii i wspiera w codziennych wyzwaniach. W naszej kuchni czerpiemy z korzeni, lecz patrzymy odważnie w przyszłość, dlatego w serwowanych przez nas daniach znaleźć można zarówno dietetyczne klasyki polskiej kuchni, jak i bardziej odważne, niestandardowe, wariacje kuchni całego świata.

Oferujemy zdrową, smaczną i zbilansowaną przez dietetyka dietę dostarczoną wprost pod drzwi. W swojej ofercie mamy szeroki wybór opcji dla różnych preferencji dietetycznych. Naszym klientom towarzyszymy w całym procesie zmiany.

Zamawiając dietę z cateringu dietetycznego Kulinarnie Fit, opiekę dietetyka wraz z analizą składu ciała otrzymujesz bezpłatnie.

Zamów i przekonaj się, że zdrowym jedzeniem zmienimy Twoje życie na lepsze!

Zamówienia można składać na naszej stronie: www.zamowienia.kulinarniefit.pl

 
GALLERY
Dietary catering Kulinarnie FitDietary catering Kulinarnie FitDietary catering Kulinarnie FitDietary catering Kulinarnie FitDietary catering Kulinarnie FitDietary catering Kulinarnie Fit