wysoki kontrast
PLENDE
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
ATRAKCJE
NOCLEGI
KULINARIA
KONTAKT
konin

TURYSTYKA BIZNESOWA

Region koniński to wyjątkowe i sprawdzone miejsce do organizacji konferencji, szkoleń firmowych i eventów. Dogodne położenie w samym centrum Polski, bliskość natury, otoczenie lasów i jezior oraz jednocześnie wysoki standard ośrodków konferencyjnych z profesjonalną obsługą klientów to jego główne atrybuty. Dodatkowym wyróżnikiem jest lokalizacja na szlakach komunikacyjnych Kalisz – Bydgoszcz i Warszawa-Berlin. Region Koniński to centrum turystyki biznesowej w Polsce.
 
Przygotowaliśmy dla was propozycje najlepszych miejsc na organizację konferencji, sympozjów, szkoleń i eventów.

Zapoznaj się z ofertą dla biznesu.

 


Wielkopolskie Centrum Konferencyjne Hotel Atut**** w Licheniu Starym  to urokliwe miejsce, w sąsiedztwie lasów i malowniczego Jeziora Licheńskiego. Doskonale przygotowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych ruchowo. Obiekt posiada 10 sal konferencyjnych mieszczących łącznie do 600 osób, chatę grillową, namiot na kameralne imprezy i halę namiotową o powierzchni 525m², własną restaurację oraz bogate zaplecze noclegowe. Wszystkie sale są klimatyzowane, z możliwością zaciemnienia oraz wyposażone w profesjonalny sprzęt konferencyjny i stały dostęp do internetu. Hotel wyróżnia niepowtarzalna strefa relaksu z basenem, sauną, jacuzzi  a także siłownią i kręgielnią.

Hotel Wityng*** w Mikorzynie umiejscowiony jest tuż przy jeziorze z dostępem do własnej plaży i przystani. Posiada 6 klimatyzowanych sal konferencyjnych mieszczących od 20 do 130 osób. Obiekt specjalizuje się w organizacji eventów firmowych, dysponuje szerokim wachlarzem propozycji imprez tematycznych. Stworzył dla klientów „Plac zabaw dla firm”, który jest wyposażony w boisko do gry w piłkę, dwa tory do gry w bule oraz teren do golfa. Warto też zaznaczyć, że hotel posiada swój własny statek wycieczkowy.
 

PAPAVER HOTEL w Ślesinie położony jest nad brzegiem Jeziora Ślesińskiego, w otoczeniu pięknych lasów. Nowoczesne wnętrza, zacisze leśne oraz przyjazna atmosfera sprzyjają konferencyjnym spotkaniom. Zdecydowanym atutem hotelu jest możliwość dowolnej aranżacji 8 sal konferencyjnych dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym. Największa z nich  pomieści nawet do 400 osób, z kolei dla bardziej kameralnych spotkań biznesowych przygotowane są mniejsze salki z dostępem do światła dziennego.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Gwarek” w Ślesinie rozlokowany wśród dorodnych drzew sosnowych, tuż przy Jeziorze Ślesińskim urzeka bliskością natury. Ośrodek posiada 5 sal konferencyjnych, które przedzielone są przegrodami dźwiękoszczelnymi umożliwiając dowolną ich aranżację. Wszystkie sale w obiekcie są klimatyzowane, z dostępem do internetu. Własna plaża, chata grillowa i nowoczesna przystań wykorzystywane są przez firmy do organizacji spotkań integracyjnych i eventów tematycznych
 

Hotel Stara Gorzelnia w Licheniu Starym położony nad brzegiem Jeziora Licheńskiego to nowoczesny obiekt ze szlachecką historią. Dawniej zespół folwarczny hrabiego Kwileckiego, dziś nowoczesny, przestronny hotel w bliskim sąsiedztwie plaży i wyjątkową ofertą organizacji rejsów katamaranem. Do celów konferencyjnych dysponuje salą mieszczącą do 100 osób z kolei na małe, kameralne  spotkania i szkolenia zaprasza do nowoczesnej sali szkoleniowej. Hotel współpracuje z agencjami eventowymi gwarantując firmom dobrą zabawę podczas wieczorów tematycznych i imprez integracyjnych.


Sprawdź także inne obiekty w Regionie Konińskim z ofertą dla biznesu:

 
Więcej informacji udzielą pracownicy Centrum Informacji Turystycznej*** w Koninie:
tel. 63 246-32-48
kontakt@turystyka.konin.pl